DWA MEDALE CIESZYŃSKIEGO KYOKUSHIN NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA

XXXVI Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w Karate Kyokushin odbyły się 19 marca 2016 w Rudzie Śląskiej, pod patronatem Prezydenta Miasta, z udziałem ok. 30 śląskich klubów oraz gości z Czech.
Z Cieszyńskiego Klubu, w barwach Jastrzębia, startowały dwie osoby i zdobyły dwa medale. Tytuł wicemistrzyni Śląska i srebrny medal w kategorii open juniorek (do 18 lat) zdobyła Ewa KOCYAN, a w full kontakcie seniorów w wadze do 70 kg brązowy medal zdobył Przemysław HERRMAN.
Jeżeli chodzi o Ewę to złoty medal był w jej zasięgu, natomiast Przemek powtórzył swój sukces sprzed 2 lat, przegrywając w półfinale z tym samym zawodnikiem, co wówczas. Mam nadzieję że do trzech razy sztuka – mówi prezes i trener Cieszyńskiego Kyokushin Bogdan Kubica.